4. kolo, Ne 1.9.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Libčany1
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
Jiskra Hořice1
SK Týniště nad Orlicí..3
2. kolo, Ne 18.8.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Rychnov nad Kněžnou..1
1. kolo, So 10.8.2024 10:15
SK Dobruška1
SK Týniště nad Orlicí..1
16. kolo, So 15.6.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Libčany1
30. kolo, Ne 9.6.2024 17:00
FK Jaroměř2
SK Týniště nad Orlicí..4
29. kolo, So 1.6.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Sokol Třebeš A1
28. kolo, Ne 26.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Česká Skalice0
27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
TJ Lázně Bělohrad1
SK Týniště nad Orlicí..5
26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..4
TJ Jiskra Hořice1
6. kolo, Ne 15.09 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK Vysoká n/L.
7. kolo, So 21.09 13:30
FK Chlumec n.C. B
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 28.09 16:30
SK Týniště nad Orlicí..
SK Červený Kostelec
. kolo, Ne 1.9.2024 17:00
Voděrady1
SK Týniště nad Orlicí..1
2. kolo, Ne 25.8.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Žďár nad Orlicí0
1. kolo, Ne 18.8.2024 17:00
Přepychy0
SK Týniště nad Orlicí..5
22. kolo, So 15.6.2024 15:30
SK Solnice B9
SK Týniště nad Orlicí..2
21. kolo, So 8.6.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Sokol Lukavice1
20. kolo, Ne 2.6.2024 17:00
TJ Baník Vamberk4
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 25.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Sokol Lípa nad Orlicí..5
18. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
AFK Častolovice6
SK Týniště nad Orlicí..1
17. kolo, So 11.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..3
FK ROJEK Kostelec n. O..4
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
SK Týniště nad Orlicí..1
4. kolo, Dnes 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Častolovice B
5. kolo, So 14.09 17:00
Křovice
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 29.09 16:30
SK Týniště nad Orlicí..
Roveň
3. kolo, So 31.8.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Malšova Lhota0
1. kolo, St 28.8.2024 18:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Třebechovice/Černilov..2
2. kolo, Pá 23.8.2024 18:00
České Meziřiči/Nové Mě..0
SK Týniště nad Orlicí..4
17. kolo, So 15.6.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..2
16. kolo, So 8.6.2024 09:30
FC Spartak Rychnov nad..0
SK Týniště nad Orlicí..2
15. kolo, Ne 2.6.2024 16:00
FC Vrchlabí9
SK Týniště nad Orlicí..0
28. kolo, So 25.5.2024 14:30
FK Jaroměř16
SK Týniště nad Orlicí..0
27. kolo, So 18.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FC Nový Hradec Králové..7
26. kolo, So 11.5.2024 14:30
RMSK Cidlina B5
SK Týniště nad Orlicí..2
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Lánov8
4. kolo, Dnes 10:30
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 14.09 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dohalice
6. kolo, Ne 22.09 13:00
Babí/Česká Skalice
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, So 28.09 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Červený Kostelec
3. kolo, Ne 1.9.2024 09:30
Rychnov n.K.0
SK Týniště nad Orlicí..2
2. kolo, Ne 25.8.2024 10:00
Česká Skalice0
SK Týniště nad Orlicí..6
1. kolo, Ne 18.8.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police n.M.1
13. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Slavoj Předměřice1
12. kolo, So 8.6.2024 10:00
FC Mladé Buky4
SK Týniště nad Orlicí..3
11. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Černilov/Smiřice0
9. kolo, So 18.5.2024 10:00
Kostelec/Častolovice1
SK Týniště nad Orlicí..5
8. kolo, So 11.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Česká Skalice1
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
SK Týniště nad Orlicí..2
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
4. kolo, Dnes 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Třebechovice/Černilov..
5. kolo, So 14.09 10:30
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 22.09 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slovan Broumov
7. kolo, So 28.09 13:30
Černíkovice/Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
1. kolo, Po 30.9.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..10
Rychnov B1
10. kolo, So 8.6.2024 09:00
Úpice3
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, So 8.6.2024 09:00
Police nad Metují0
SK Týniště nad Orlicí..1
10. kolo, So 8.6.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Jaroměř1
9. kolo, So 1.6.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Rychnov nad Kněžnou1
9. kolo, So 1.6.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Černíkovice0
9. kolo, So 1.6.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Police nad Metují1
8. kolo, Ne 26.5.2024 22:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Úpice8
8. kolo, Ne 26.5.2024 22:00
Černíkovice3
SK Týniště nad Orlicí..3
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 15.09 10:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, Ne 13.10 10:00
Javornice/Rokytnice
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, So 19.10 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
7. kolo, So 26.10 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
České Meziříčí
1. kolo, So 31.8.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Kostelec/Častolovice B..4
1. kolo, So 31.8.2024 09:00
Kostelec/Častolovice A..1
SK Týniště nad Orlicí..6
1. kolo, So 31.8.2024 09:00
Černíkovice ČERVENÁ..3
SK Týniště nad Orlicí..3
9. kolo, So 8.6.2024 09:00
České Meziříčí6
SK Týniště nad Orlicí..8
9. kolo, So 8.6.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Kostelec/Častolovice16
8. kolo, So 1.6.2024 09:00
Kostelec/Častolovice15
SK Týniště nad Orlicí..0
8. kolo, So 1.6.2024 09:00
SK Solnice22
SK Týniště nad Orlicí..1
8. kolo, So 1.6.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Přepychy0
. kolo, So 25.5.2024 09:00
České Meziříčí7
SK Týniště nad Orlicí..3
. kolo, So 25.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Slatina4
3. kolo, So 14.09 10:00
Javornice/Rokytnice
SK Týniště nad Orlicí..
3. kolo, So 14.09 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice BÍLÁ
3. kolo, So 14.09 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Vamberk
1. kolo, Ne 1.9.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Albrechtice/Borohrádek..1
1. kolo, Ne 1.9.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Javornice/Rokytnice2
1. kolo, Ne 1.9.2024 09:00
Týniště B1
SK Týniště nad Orlicí..10
8. kolo, So 1.6.2024 09:00
Vamberk2
SK Týniště nad Orlicí..11
8. kolo, So 1.6.2024 09:00
České Meziříčí3
SK Týniště nad Orlicí..11
8. kolo, So 1.6.2024 09:00
SK Solnice1
SK Týniště nad Orlicí..11
7. kolo, So 25.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..6
Týniště BÍLÁ1
7. kolo, So 25.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..6
Kostelec/Častolovice A..6
7. kolo, So 25.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..8
SK Solnice0
6. kolo, So 18.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Týniště BÍLÁ1
2. kolo, Dnes 09:00
Týniště B
SK Týniště nad Orlicí..
2. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno 2016
2. kolo, Dnes 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
3. kolo, Ne 15.09 09:00
Přepychy
SK Týniště nad Orlicí..
3. kolo, Ne 15.09 09:00
Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
3. kolo, Ne 15.09 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
1. kolo, Po 30.9.2024 10:00
Mladší žáci10
Rychnov B1
4. kolo, Ne 1.9.2024 17:00
A tým2
SK Libčany1
. kolo, Ne 1.9.2024 17:00
Voděrady1
B tým1
3. kolo, Ne 1.9.2024 09:30
Rychnov n.K.0
Starší žáci2
1. kolo, Ne 1.9.2024 09:00
Mladší přípravka1
Albrechtice/Borohrádek..1
1. kolo, Ne 1.9.2024 09:00
Mladší přípravka9
Javornice/Rokytnice2
1. kolo, Ne 1.9.2024 09:00
Týniště B1
Mladší přípravka10
3. kolo, So 31.8.2024 10:00
Dorost2
Malšova Lhota0
1. kolo, So 31.8.2024 09:00
Starší přípravka3
Kostelec/Častolovice B..4
1. kolo, So 31.8.2024 09:00
Kostelec/Častolovice A..1
Starší přípravka6
2. kolo, Dnes 09:00
Týniště B
Mladší přípravka
2. kolo, Dnes 09:00
Mladší přípravka
Dobruška/Opočno 2016
2. kolo, Dnes 09:00
Kostelec/Častolovice
Mladší přípravka
4. kolo, Dnes 10:00
Starší žáci
Třebechovice/Černilov..
4. kolo, Dnes 10:30
Kostelec/Častolovice
Dorost
4. kolo, Dnes 17:00
B tým
Častolovice B
5. kolo, So 14.09 10:00
Dorost
Dohalice
3. kolo, So 14.09 10:00
Javornice/Rokytnice
Starší přípravka
3. kolo, So 14.09 10:00
Starší přípravka
Černíkovice BÍLÁ
3. kolo, So 14.09 10:00
Starší přípravka
Vamberk
Hodnocení z pohledu trenéra dorostu Tomáše Krejčího : První poločas z naši strany, to byl naprosto neakceptovatelný výkon. Takto se určitě nechceme prezentovat. Hráči neplnili pokyny, na kterých jsme se dohodli. Nenapadli rozehrávku soupeře, nebyli aktivní na balónu. Věříme, že podobný výkon se už nebude opakovat. Po domluvě v kabině jsme vstoupili do 2. poločasu úplně jinak. Zvýšili jsme tempo hry a účinným pressingem jsme nutili soupeře k chybám. Zápas jsme otočili a šli do vedení 4:1. Mrzí nás, že kluci nějak vypustili posledních 10 minut zápasu. Soupeř nám vstřelil dvě branky a zbytečně jsme si tak zkomplikovali závěr utkání.
Zimní pohár KFS - kategorie U19
Sobota 3.2. – UMT Rychnov
Týniště – Černilov 4:2
Branky: Tulach 2, Svícenec, Stodůlka
Sestava : Truhlář ( 46. Kvaček ) – Paděra, Zemánek, Stodůlka, Zeman ( 46. Mikulka ) – Špryňar, Nyč, Horák, Hartman – Tulach, Svícenec ( 46. Mráz )
Neděle 28.1. – UMT Rychnov
Rychnov – Týniště 5:1
Branka : Tulach
Sestava :
1.pol Kváček - Zemánek, Paděra, Špryňar, Zeman - Hartman, Mikulka, Nepovím, Nyč - Machata, Tulach.
2.pol. Truhlář- Zemánek, Paděra, Zeman, Suchomel - Hartman, Svícenec, Pokorný,
Nyč – Tulach, Nepovím
Hodnocení trenéra Tomáše Krejčího: Dnešní zápas bych rozdělil na dvě části.
1. poločas byl z naší strany velice ustrašený a chaotický. Dělali jsme spoustu nevynucených a individuálních chyb, po kterých jsme soupeři nabízeli spousty brankových příležitostí i když jsem kluky nabádal k jednoduchosti, tak jsme dělali přesný opak. Přidržovali jsme balóny a docházelo ke zbytečným ztrátám.
Do 2. poločasu jsme udělali pár změn jak v sestavě, tak v systému a naše pojetí hry se výrazně zlepšilo byli jsme agresivnější i chvílemi nebezpečnější. I když konečný výsledek - 1:5, vypadá hrozivě musím, za druhý poločas, kluky pochválit, že neřešili výsledek, ale pojetí naší hry.
Jak to v přípravných zápasech bývá, zkoušel jsem hráče i na neobvyklých postech než jsou zvyklí.
Závěrem, jsme na začátku přípravy, takže věřím, že se to bude zlepšovat a příští zápasy budeme hrát minimálně stejně dobře jako dnes druhý poločas. Máme rozdělanou nějakou práci a té se budeme držet a věřím, že to sklidí úspěch.
1. | FK Náchod | 4 | 9:5 | 10 |
2. | SK Týniště nad Orlicí | 4 | 8:4 | 10 |
3. | SK Jičín | 4 | 11:6 | 9 |
4. | TJ Sokol Železnice | 4 | 9:5 | 7 |
5. | FC Rychnov nad Kněžnou | 4 | 7:4 | 7 |
6. | FK Jaroměř | 4 | 6:6 | 7 |
7. | FK Vysoká n/L. | 4 | 12:9 | 6 |
8. | FK Chlumec n.C. B | 4 | 11:10 | 6 |
9. | TJ Dvůr Králové | 4 | 7:7 | 6 |
10. | SK Solnice | 4 | 10:11 | 6 |
11. | TJ Sokol Třebeš | 4 | 8:9 | 4 |
12. | Jiskra Hořice | 4 | 4:7 | 4 |
13. | SK Libčany | 4 | 7:8 | 3 |
14. | SK Červený Kostelec | 4 | 4:11 | 3 |
15. | SK Česká Skalice | 4 | 4:9 | 2 |
16. | SK Dobruška | 4 | 6:12 | 1 |
1. | Roveň | 3 | 10:3 | 7 |
2. | Petrovice | 3 | 7:3 | 7 |
3. | Kostelecká Lhota | 3 | 7:5 | 6 |
4. | Křivice | 3 | 5:6 | 6 |
5. | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 6:1 | 5 |
6. | Vamberk B | 3 | 4:4 | 4 |
7. | Křovice | 3 | 4:6 | 4 |
8. | Voděrady | 3 | 4:6 | 4 |
9. | Žďár nad Orlicí | 3 | 3:4 | 2 |
10. | Doudleby n.O. B | 3 | 3:6 | 1 |
11. | Častolovice B | 3 | 2:5 | 1 |
12. | Přepychy | 3 | 3:9 | 1 |
1. | Nová Paka/Stará Paka | 3 | 10:2 | 9 |
2. | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 9:2 | 9 |
3. | Kostelec/Častolovice | 3 | 6:3 | 4 |
4. | Červený Kostelec | 2 | 4:1 | 4 |
5. | Dohalice | 3 | 6:5 | 4 |
6. | Jiskra Hořice | 2 | 2:2 | 2 |
7. | Třebechovice/Černilov | 2 | 3:4 | 1 |
8. | Babí/Česká Skalice | 2 | 2:5 | 1 |
9. | České Meziřiči/Nové.. | 2 | 1:5 | 1 |
10. | Velké Poříčí | 3 | 3:9 | 1 |
11. | Malšova Lhota | 3 | 0:8 | 1 |
1. | Kostelec/Častolovice | 3 | 18:3 | 9 |
2. | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 15:1 | 9 |
3. | Dobruška/Opočno | 3 | 10:8 | 6 |
4. | Černíkovice/Solnice | 3 | 7:8 | 4 |
5. | Rychnov n.K. | 3 | 3:4 | 4 |
6. | Česká Skalice | 3 | 10:7 | 3 |
7. | Třebechovice/Černilov | 2 | 3:12 | 3 |
8. | Malšova Lhota | 2 | 5:8 | 1 |
9. | Slovan Broumov | 3 | 8:13 | 1 |
10. | Police n.M. | 3 | 4:19 | 0 |
1. | Kostelec/Častolovice | 1 | 17:1 | 3 |
2. | SK Týniště nad Orlicí | 1 | 10:1 | 3 |
3. | Doudleby/Vamberk | 1 | 2:2 | 1 |
4. | Slatina | 1 | 2:2 | 1 |
5. | České Meziříčí | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Rychnov B | 1 | 1:10 | 0 |
7. | Javornice/Rokytnice | 1 | 1:17 | 0 |
1. | Javornice/Rokytnice | 3 | 18:2 | 9 |
2. | Kostelec/Častolovice B | 3 | 13:8 | 9 |
3. | Vamberk | 2 | 21:5 | 6 |
4. | Doudleby/Sopotnice | 3 | 11:10 | 6 |
5. | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 12:8 | 4 |
6. | Černíkovice ČERVENÁ | 3 | 8:8 | 4 |
7. | Albrechtice/Borohrádek | 2 | 11:12 | 3 |
8. | České Meziříčí | 3 | 9:12 | 3 |
9. | Kostelec/Častolovice A | 3 | 4:13 | 0 |
10. | Slatina | 3 | 7:21 | 0 |
11. | Černíkovice BÍLÁ | 2 | 5:20 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 20:4 | 7 |
2. | Přepychy | 3 | 11:3 | 7 |
3. | Albrechtice/Borohrádek | 3 | 8:4 | 7 |
4. | Dobruška/Opočno 2016 | 2 | 27:4 | 6 |
5. | Černíkovice | 2 | 14:2 | 6 |
6. | Solnice | 3 | 5:3 | 5 |
7. | Vamberk | 3 | 7:8 | 3 |
8. | České Meziříčí | 2 | 9:15 | 3 |
9. | Javornice/Rokytnice | 3 | 9:16 | 3 |
10. | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 6:24 | 3 |
11. | Kostelec/Častolovice | 3 | 4:13 | 1 |
12. | Dobruška/Opočno 2017 | 2 | 7:12 | 0 |
13. | Voděrady | 2 | 7:13 | 0 |
14. | Týniště B | 3 | 6:19 | 0 |
Počet návštěv: 35575
Posledních 30 dnů: 851 | Posledních 7 dnů: 273 | Poslední den: 0
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze