Týniště – Dvůr Králové     1:0   ( 0:0 )

Branky :    75. Repák

Rozhodčí : Fryš          Diváků : 105      ŽK : 1:0      ČK : 0:0

Týniště :  Ottmar – Jarkovský ( 81. Malý ), Diblík, Kadavý Martin, Repák – Forejtek ( 46. Šotola ), Gorol, Cvejn, Kijonka, Kos Michal ( 88. Paděra ) - Mondík

Domácí fotbalový oddíl prožil turbulentní týden, když nečekaně skončil dlouholetý trenér A mužstva Pavel Krupka a s ním i vedení mužstva. Do dalšího domácího zápasu již vedl A mužstvo Martin Pavlas, náš odchovanec a toho času trenér Albrechtic v OP. V prvním poločase byli hosté lepší a hlavně hráli rychleji, ale jejich dvě velké příležitosti vychytal brankář Ottmar. Do druhé půle udělal trenér zásadní změnu v sestavě a hra se minimálně vyrovnala. Vítěznou branku vstřelil Tomáš Repák a další šance jsme bohužel nevyužili, ale vítězství jsme uhájili! Všichni hráči a vedení mužstva zaslouží poděkování!

Z oddílového facebooku :

Po dlouhé době výhra!

Tento týden toho nabídl opravdu hodně. Po minulé neděli rezignovali hlavní trenér Pavel Krupka a asistent trenéra David Holman na své pozice v klubu. Za jejich práci, která dohromady čítala přes 6 let jim musíme hlavně poděkovat. Měli velký podíl na tom, že se Áčko stabilizovalo v A třídě, kde se postupem času stalo aspirantem na postup do krajského přeboru. I tato mise byla splněna a nyní hrajeme třetí rok KP. Děkujeme za odvedenou práci pro klub a do další štace přejeme jen to nejlepší a ať slouží hlavně zdraví.

Do nové role a to hlavního trenéra A týmu byl dosazen vedením Martin Pavlas, který si už včera odbyl premiéru. Trenére, přejeme hodně štěstí do další práce!

Zápas se Dvorem byl extrémně těžký, soupeř hrál nebezpečně a my se museli spolehnout na skvěle chytajícího Oťase, který nás několikrát podržel. Do konce poločasu jsme párkrát také zahrozili, ale finální fáze nám pořád drhla. O poločase jsme věděli, že zápas rozhodne jeden gól. Do druhé půle jsme do toho šlápli, měli dost šancí a hlavně bojovali tak hodně jak jen jsme mohli. Výsledkem toho byl gól v 75. min, když po ose Gorol - Jarkovský - Repák padla první branka a šli jsme do trháku. Konec už jsme pohlídali a před super ultras Týniště mohli oslavit po dlouhé době výhru. Děkujeme všem za podporu!!!

Další výsledky v 10. kole

Jičín - Česká Skalice 2:1, Hořice – Libčany 1:3, Dobruška - Vysoká n/L. 3:0, Rychnov - Náchod 4:4, Třebeš – Solnice 5:1, Železnice - Červený Kostelec 0:2, Jaroměř - Chlumec B 1:2

Tabulka po 10. kole

1.      Jaroměř                        10     7       1       2       25:11          22

2.      Jičín                             9       5       2       2       21:12          17

3.      Chlumec n/C B            10     5       2       3       21:18          17

4.      Týniště nad Orlicí         10     4       5       1       15:15          17

5.      Třebeš                          9       5       1       3       24:16          16

6.      Solnice                         9       5       0       4       26:19          15

7.      Náchod                         9       4       3       2       19:17          15

8.      Železnice                     10     4       2       4       15:13          14

9.      Rychnov n/K                9       3       3       3       15:15          12

10.    Dvůr Králové n/L          9       3       2       4       11:13          11

11.    Dobruška                     9       2       4       3       15:16          10

12.    Vysoká n/L.                  10     3       1       6       19:24          10

13.    Libčany                         10     3       1       6       14:19          10

14.    Hořice                           10     2       4       4       11:22          10

15.    Červený Kostelec        9       2       2       5       12:20            8

16.    Česká Skalice             10     0       5       5       11:24            5